سرویس زنگ بازی توسط شرکت آواتوسعه فناوری ارتباطات با همکاری شرکت خدمات ارتباطی رایتل راه اندازی شده است

قوانین

1- استفاده از سرویس بازی پلازا مختص کاربران دارای هویت واقعی محرز شده با درج شماره تلفن همراه یا ثابت نزد این پایگاه می‌باشد.

2- هرگونه نشر بازی های خلاف شرع و قوانین ممنوع بوده و کاربران می توانند مراتب را از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در بخش درباره ما اطلاع رسانی نمایند

3- کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي سرویس بازی پلازا متعلق به اين سايت بوده و حق انتشار، حذف و ویرایش بازی های بارگذاری شده در بازی پلازا برای شرکت آواتوسعه فناوری ارتباطات محفوظ است

4- جهت استفاده از هر بازی به مدت یک ماه باید پرداخت آن توسط کاربر صورت گیرد و تمامی شرایط خرید بازی ها در بازی پلازا از قانون جاری در کشور پیروی می‌کند.

5- کاربران بعد از خرید یک بازی می توانند تا یک ماه بصورت نامحدود استفاده نموده و نیازی به پرداخت مجدد نمی باشد

6- برای احراز هویت کاربران و استفاده از بازی ها، کاربر می بایست شماره همراه خود را وارد نماید تا کد فعالسازی دریافت نموده و سپس اقدام به خرید بازی نماید.

7- کاربران می بایست با شماره همراه شخصی خود ثبت نام و اقدام به پرداخت هزینه بازی نمایند و بازی پلازا هیچ مسئولیتی در قبال بروز هر نوع اشکال یا سوء استفاده از شماره تماس اشخاص را ندارد.

8- اطلاعات تراکنش‌های مالی کاربران به دلایل قانونی در بازی پلازا نگه‌داری خواهند شد و هر کاربر به تاریخچه خرید های خود دسترسی دارد.

9- قوانین ذکر شده ممکن است با تغییر در سیاست‌های بازار، دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند که حتما به همۀ کاربران اطلاع داده خواهد شد.